שירותי עורכת דין

משרד עורכי הדין של ילנה ניקולייב מעניק שירותי עריכת דין במגוון רחב של תחומים, כמו גם שירותי נוטריון. שירותי עו"ד הניתנים במשרד מתבססים על התאמת הפתרון הנכון עבורך, בסוגיה המשפטית הספציפית העומדת מולך ובהתאם לפרטי המקרה, תוך הקדשת יחס אישי וליווי קשוב.

נוסף על כך, כוללים שירותי עו"ד במשרד ליווי וייצוג משפטי בבית המשפט וכן ייצוג מול הרשויות והמוסדות השונים בצורה היעילה ביותר - תוך שמירה על סודיות מוחלטת.

מגוון שירותי עו"ד תחת קורת גג אחת

עורכת הדין ילנה ניקולייב היא עורכת דין מקצועית ומנוסה, חברה בלשכת עורכי הדין זה שנים רבות וכן בעלת ניסיון עשיר ורב שנים במשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ המעניקה שירותי עו"ד מקצועיים במגוון של תחומים.

דיני משפחה

שירותי עו"ד במקרי גירושין, (כולל זוגות מעורבים), הגשת תביעות להתרת נישואין במקרים מיוחדים, עריכת הסכמי ממון בין בני זוג, בדיקת אבהות ונושאים נוספים בדיני המשפחה.

חוקי ירושה

שירותי עו"ד בתחום עריכת צוואות, ניסוח צוואות, בקשות לצו ירושה צווי קיום ירושה וחוקי ירושה נוספים.

הסכמי נדל"ן

חוזי שכירות, דירות ועסקים, כל סוגי הסכמי המכר, תמיכה משפטית בפרויקטים כגון תמ"א 38 ופינוי בינוי, תביעות נדל"ן, בדיקת חוזים מול יזמים, ייצוג מול קבלנים ושירותים משפטיים נוספים בתחום הנדל"ן.

שירותי נוטריון

שורה ארוכה של שירותים נוטריוניים בשפות אנגלית, רוסית, אוקראינית ורומנית, תרגום נוטריוני של מסמכים, אימות חתימה על מסמכים, אישור העתק נאמן למקור, תצהיר נוטריוני, אישור הסכמים, אישור אפוסטיל, ייפוי כוח נוטריוני, צוואה נוטריונית ועוד.

נשמח לעמוד לרשותך

אם נתקלת בסוגיה המצריכה ליווי וייעוץ של עורך דין, שירותי עו"ד או נוטריון בתחומי המשפחה, צוואות וירושות או נדל"ן, משרד עורכי הדין של ילנה ניקולייב ילווה אותך תוך הגנה מלאה על כל הזכויות שלך וידאג להפוך כל תיק משפטי לתיק מנצח.

ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר או להתקשר אלינו למשרד. נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.

הוספת תגובה
שם פרטי
שם משפחה
נושא
תוכן
סרטונים
ילנה ניקולייב
מידע נוסף
שירותי עורכת דין
related items swiper
תפנית בניית אתרים
בניית אתרים | עיצוב אתרים | אחסון אתרים
כותרת
תוכן