שירותי נוטריון

קבלת אישור נוטריוני מאת עורך דין המוסמך לכך דרושה לעיתים לצורך הענקתו של תוקף משפטי למסמכים. הנוטריון מאמת, מאשר, עורך ומתרגם מסמכים משפטיים בנושאים מגוונים – ולמעשה אישור נוטריון הוא הענקת תוקף משפטי למסמך המשמש בהליך משפטי או מנהלי.

האישור המיוחד הניתן על ידי נוטריון, נדרש במסגרתם של הליכים להענקת מסמכים שונים שהנם בעלי תוקף משפטי ומוכרים על ידי גופים ומוסדות. שירותי נוטריון כוללים אישור של מסמכים, העתקתם או תרגומם ורק לעורך דין בעל הסמכה כנוטריון יש את היכולת לבצע תרגום של מסמכים מהשפה שבה הם כתובים לשפה המשמשת בבית המשפט.

נוטריון עם ניסיון

משרדה של עורכת הדין והנוטריונית ילנה ניקולייב מעמיד לרשותך שירותי נוטריון במגוון שפות ביניהן אנגלית, רוסית, אוקראינית ורומנית. בין השירותים שמציע המשרד:

תרגום נוטריוני של מסמכים שונים
אישור העתק נאמן למקור
תצהיר נוטריוני
אישור הסכמים
אישור אפוסטיל
ייפוי כוח נוטריוני
צוואה נוטריונית
עריכת העדה למסמך סחיר
ומגוון רחב נוסף של שירותים נוטריונים

לעו"ד ניקולייב ניסיון רב שנים במתן שירותי נוטריון והיא מלווה את לקוחותיה תוך הענקת יחס אישי ומתן פתרונות מקצועיים וקשובים.

מקצוענות מוחלטת – ומוניטין ללא רבב

עו"ד ילנה ניקולייב היא בעלת ניסיון רב בעריכת דין ובמתן שירותי נוטריון, חברה בלשכת עורכי הדין זה שנים רבות ולה ניסיון עשיר ורב שנים בעבודה עם משרדי עורכי הדין הגדולים בארץ.

המשרד מעניק שירותי עו"ד מקצועיים במגוון תחומים ביניהם דיני משפחה (גירושין, בדיקת אבהות, הסכמי ממון) חוק הירושה (ניסוח צוואות בקשות לצווי ירושה) וכן נדל"ן (כל סוגי הסכמי המכר, תמיכה משפטית בפרויקטים כגון תמ"א 38 ופינוי בינוי, תביעות נדל"ן, ייצוג מול קבלנים ועוד).

בכל אחד מהאפיקים הללו, ובמקרים נוספים - אם יש לך צורך בשירותי נוטריון זה הזמן ליצור עמנו קשר על ידי השארת פרטים בטופס שבאתר או בטלפון – ונשמח לעמוד לרשותך.

הוספת תגובה
שם פרטי
שם משפחה
נושא
תוכן
related items swiper
תפנית בניית אתרים
בניית אתרים | עיצוב אתרים | אחסון אתרים
כותרת
תוכן