חזרה לעמוד קודם

נדל"ן

מדוע רצוי לשכור שירותי עריכת דין בתחום הנדל"ן?

מה חשוב לדעת לפני חתימה על הסכם לניהול פרויקט תמ"א 38? ועל מה מומלץ לשים דגש טרם בחירת שירותי עורך דין בתחום הנדל"ן?

רכישת דירה היא אחת העסקאות המשמעותיות בחיים שלך. לכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי מטעם גורם המתמחה בתחום – ושנמצא בצד שלך.

רק עורך דין העוסק בתחום נדל"ן באופן יום-יומי יהיה בקיא בכל היבטי העסקה. ישנם לא מעט הבדלים בין עסקת רכישה מקבלן לעסקת רכישה של דירה מיד שניה ועורך דין מנוסה ידע לכוון ולהדריך אותך ולדאוג שכל זכויותיך ישמרו. במקרים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, עורך דין המתמחה בתחום של נדל"ן ידע להשיג עבורך את התמורה הטובה ביותר מול היזם וללוות אותך לאורך הפרויקט. יתרה מזאת, עורך דין שהוא גם נוטריון יאפשר לך לקבל את כל האישורים ואת כל הטפסים הקשורים בעסקה במקום אחד. עסקת נדל"ן לא עושים בלי עורך דין מומחה רכישת דירה או כל נכס נדלנ"י אחר, היא עסקה הכרוכה בכספים רבים. בין אם מדובר על אדם פרטי או על איש עסקים, זוהי אחת העסקאות המשמעותיות שניתן לבצע מבחינה כלכלית ולכן, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי וליווי לאורך כל התהליך עד לחתימה על החוזה. קניית דירה מקבלן אינה דומה לקניית דירה או נכס מיד שניה ולכן יש לבדוק כל חוזה על כל נספחיו לפני רכישת הנכס. בעסקאות נדל"ן המתבצעות מול הקבלן, כדאי לשכור עורך דין אשר יוודא את סוג העסקה, זכויותיו של הקבלן על הקרקע הנבנית והאישורים השונים בעסקה. במקרה של רכישת דירה מיד שנייה, מומלץ לקבל ליווי עורך דין המתמחה בתחום של נדל"ן לצורך בדיקת בעליו החוקיים של הדירה, רישומה בטאבו, רישום שעבודים בגופים שונים, ווידוי בניית הדירה על פי היתרים חוקיים ללא חריגות בנייה ועוד. עורך הדין חייב להבטיח את התשלומים השונים המוטלים על המוכר ורישום הנכס כחוק בלשכות הרלוונטיות. לפני חתימה על תמ"א או פינוי בינוי - חשוב לקבל ליווי בשנים האחרונות מתבצעים ברחבי הארץ פרויקטים רבים של התחדשות עירונית, פינוי בינוי וכן תמ"א 38.

על מנת לקבל את המקסימום מהיזם הבונה, מומלץ לקבל ליווי משפטי וייעוץ לאורך כל התהליך מעורך דין הבקיא בתחום אשר ידאג לכל הזכויות שלך ושל יתר דיירי הבניין. עורך הדין ינהל מו"מ משפטי מול היזם הנבחר לצורך ביצוע העבודות על מנת לקבל המקסימום עבור בעלי הדירות תוך שמירת האינטרסים של הדיירים וכן על עקרון פרויקט פינוי בינוי בו בעלי הדירות פטורים מתשלום בגן יישום ומימוש הפרויקט. ומעל הכל, עורך דין מומחה נדל"ן בתחום תמ"א או פינוי בינוי, ישיג את הבטוחות הטובות ביותר וימנע סיכונים בעסקה.

הניסיון עושה את ההבדל עורך דין ילנה ניקולייב, היא עורכת דין ונוטריון המתמחה בתחום נדל"ן העורכת עבורך את כל סוגי עסקאות הנדל"ן כגון חוזי מכירה והשכרת דירות וחנויות, כל סוגי הסכמי מכר דירות, תמיכה משפטית בפרויקטים כגון תמ"א 38 ופינוי בינוי, תביעות נדל"ן, ייצוג מול קבלנים ועוד. למשרד ניסיון ומוניטין רב בעריכת עסקאות תוך ליווי אישי וטיפול פרטני ויסודי בכל מקרה ומקרה, ליווי משפטי בבתי משפט ומול הרשויות ביעילות תוך שמירת סודיות מוחלטת. אם יש לך עסקת נדל"ן קרובה, רכישת דירה או כל נכס אחר, זה הזמן להשאיר פרטים בטופס ההתקשרות באתר או להתקשר ישירות למשרד שלנו ולקבל את הליווי ואת הייעוץ המשפטי הטובים ביותר עבורך.

הוספת תגובה
שם פרטי
שם משפחה
נושא
תוכן
related items swiper
תפנית בניית אתרים
בניית אתרים | עיצוב אתרים | אחסון אתרים
כותרת
תוכן