חזרה לעמוד קודם

דיני משפחה

מהם דיני משפחה? מה כולל תחום דיני המשפחה בעולם המשפט? מדוע חשוב לבחור בעורך דין הבקיא בתחום זה באופן ספציפי?

דיני משפחה הם מכלול של נושאים הקשורים בתחומים שונים ביניהם: ירושות, צוואות, חלוקת רכוש, דמי מזונות, גירושין ועוד. עורכי הדין לדיני משפחה מייצגים את הלקוחות שלהם גם בבית משפט לענייני משפחה וגם בבתי הדין הרבניים. הנושאים הקשורים לדיני המשפחה הם מורכבים ונושאים עמם אמוציות רבות ולכן, יש צורך לפנות לעורך דין המתמחה ספציפית בדיני המשפחה אשר לו ניסיון רב בתחום וכן יכולת להיות קשוב ואמפטי וללוות את לקוחותיו מתחילת ההליך המשפטי ועד סופו בדרך הרגישה והמיטבית ביותר.

מהם דיני משפחה?

דיני משפחה הם כלל הנושאים הקשורים ליחסים בין בני זוג ובני משפחה וכוללים תחומים כגון ירושות, צוואות, נושאים שונים של חלוקת רכוש הכוללים הסכמי ממון, דמי מזונות, גירושין ועוד.

ענייני משפחה נידונים בבתי משפט לענייני משפחה או בבתי דין רבניים. עורכי הדין המתמחים בדיני משפחה חייבים להיות בקיאים בכל התחומים וזאת על מנת לספק ללקוחותיהם את הפתרונות הטובים ביותר עבורם תוך גילוי רגישות רבה בתקופה הלא פשוטה העוברת עליהם. דיני המשפחה טומנים בחובם נושאים מורכבים ועל עורכי הדין המתמחים בתחום לייצג את האינטרסים של לקוחותיהם בצורה הטובה ביותר.

מה כוללים דיני משפחה?

הנושאים העיקריים בהם עוסקים דיני משפחה:

גירושין: לתוצאות משפט הגירושין השלכות משמעותיות על המשך חייהם של בני הזוג וילדיהם. סיום נישואין הוא דבר מורכב ביותר והתהליך יכול להיות ידידותי או הרסני לשני הצדדים. ניסיון וידע של עורך דין יסייעו לסיים את הנישואין עם הסכם מסודר המקובל על שני הצדדים הכולל את הנושאים העיקריים בהם משמורת על הילדים, דמי מזונות וכן חלוקת הרכוש המשותף.

חלוקת רכוש: כיצד לחלק את הרכוש המשותף הנצבר בצורה הצודקת ביותר? 

צוואות: עריכת צוואה היא עניין רגיש ומורכב שישליך על חיי הסובבים לאדם העורך את הצוואה לאחר פטירתו ולכן יש לערוך את הצוואה בצורה השקולה והנכונה ביותר עבור הלקוח.

עורכת דין המתמחה בדיני משפחה

דיני משפחה כוללים בתוכם נושאים מורכבים בעיקר אמוציונלית ולכן יש להיעזר בעורכת דין הבקיאה בתחום ולה ניסיון רב – ולא חשוב פחות מכך – רגישה ואמפטית כלפי הסיטואציה והנפשות המעורבות בתהליך. עו"ד ונוטריון ילנה ניקולייב מתמחה בדיני משפחה ולה ניסיון וידע רב בתחום. משרדה מלווה בהצלחה לקוחות רבים מתחילת ההליך המשפטי ועד סופו תוך הענקת יחס אישי והתאמת דרכי הפעולה לכל מקרה לגופו. עורכת הדין ילנה ניקולייב, מלווה משפטית את הלקוחות בבתי המשפט לענייני משפחה וכן מול בתי הדין הרבניים בצורה היעילה והתומכת ביותר תוך שמירה על סודיות מוחלטת.

אם יש לך צורך בשירותי עורך דין המתמחה בתחום של דיני משפחה, אם יש לך שאלות או צורך בייעוץ, ביכולתך להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר שבאתר ממש כעת - או להתקשר אלינו למשרד בשעות הפעילות. נציגינו ממתינים לפנייתך.

הוספת תגובה
שם פרטי
שם משפחה
נושא
תוכן
related items swiper
תפנית בניית אתרים
בניית אתרים | עיצוב אתרים | אחסון אתרים
כותרת
תוכן